Wie zijn wij



Uniek centrum
Het Balanske is een uniek centrum waar gezinnen met een persoon met een handicap zich kunnen ontspannen. Het Balanske biedt hun een grote verscheidenheid aan vrijetijdsactiviteiten.

Draagkracht van het gezin
Het centrum wil in de eerste plaats een plek zijn waar ouders met een kind met een handicap steun vinden. Het Balanske wil de draagkracht van het gezin ondersteunen. Dit onder andere door een waaier aan initiatieven, maar ook door een plek te zijn waar verschillende gezinnen elkaar kunnen ontmoeten op verschillende tijdstippen. Ze kunnen bij elkaar komen voor vorming, een babbel, een kop koffie …..

Een nieuwe wereld
Ook voor kinderen met een handicap heeft Het Balanske heel wat in petto. Door alle activiteiten die aangeboden worden, ontdekken de kinderen er een nieuwe wereld! Op deze manier kan iedereen energie opdoen voor het dagelijkse leven!

Ons toegewijde team staat altijd klaar om te helpen


Het secretariaat
Onthaalfunctie

Het secretariaat

  016/63.90.21

  info@balanske.be

werkt op:

Elke weekdag van 9u tot 17u

is verantwoordelijk voor:

Bert Vanderstappen
Voorzitter en directeur van kinderopvang De Bal en Het Balanske

Bert Vanderstappen

  0476/31.69.52

  albertvanderstappen@telenet.be

Quirina Rosseels
Leidend coördinator

Quirina Rosseels

  016/63.90.21

  quirina@balanske.be

werkt op:

Maandag tot en met vrijdag
Met flexibele uurrooster.

Silke Willems
Coördinator

Silke Willems

  016/63.90.21

  silke@balanske.be

werkt op:

Elke weekdag tussen 9u tot 17u
Met flexibele uurrooster.

is verantwoordelijk voor:

Sophie Massy
Coördinator

Sophie Massy

  016/63.90.21

  sophie@balanske.be

werkt op:

Maandag tot en met donderdag

is verantwoordelijk voor:

Lotte Uytterhoeven
Coördinator

Lotte Uytterhoeven

  016 63 90 21

  lotte@balanske.be

werkt op:

Maandag, woensdag en donderdag
met fexibel uurrooster

is verantwoordelijk voor:

Rosemary Pevar
Muziekcoach

Rosemary Pevar

  016-63 90 21

 

werkt op:

Maandag en dinsdagavond en zaterdagvoormiddag

is verantwoordelijk voor:

Inne Knight
Coördinator De Bal

Inne Knight

  016/63.90.21

  inne@balanske.be

is verantwoordelijk voor:

Veerle Devillé
Coördinator muziek

Veerle Devillé

  016/63.90.21

  veerle@balanske.be

werkt op:

Woensdagnamiddag en zaterdagvoormiddag

is verantwoordelijk voor:

Godelieve Meeus
Logistieke dienst

Godelieve Meeus

  016/63.90.21

  info@balanske.be

werkt op:

Maandag, dinsdag en donderdag: 8u - 13u
Vrijdag: 8u - 12u.
Tijdens schoolvakanties werkt Godelieve 's avonds.

Valerie Reynders
Logistieke dienst

Valerie Reynders

  016/63.90.21

  info@balanske.be

werkt op:

Flexibele uurrooster.

Marlies Hartman
Administratie

Marlies Hartman

  016 63 90 21

  marlies@balanske.be

werkt op:

Woensdagnamiddag, donderdag en vrijdag

is verantwoordelijk voor:

Kelly Cuypers
Communicatie

Kelly Cuypers

  016-63 90 21

  kelly@balanske.be

werkt op:

Maandag, dinsdag, donderdag


Schrijf je in voor onze nieuwsbrief